سرای تل

سرای تل


محصولات

7 دلیل طلایی برای اینکه از سرای تل گوشی بخریم.

0


7 دلیل طلایی برای اینکه از سرای تل گوشی بخریم.

منتشر شده در 1402/08/10

با پیشرفت تکنولوژی، نیاز ما به گوشی همراه بیشتر از هر زمان دیگری به چشم میخورد. امروزه تقریبا هر کار روزمره ای را می توان با گوشی انجام داد. فیلم دیدن، صحبت با دوستان، چک کردن پیام ها و... که میتوان در کسری از ثانیه با تلفن همراه خود انجام دهیم.

تقریبا در هر جایی از نقطه کشور، فروشندگی گوشی همراه وجود دارد. اما میخواهیم در این مقاله به شما اثبات کنیم که بهترین مرکز فروش گوشی در ایران سرای تل است.اکنون میخواهیم هفت دلیل از دلایلی که موجب شده سرای تل قم از کل کشور مشتری داشته باشد را برای شما بازگو کنیم.

1- خرید گوشی بصورت قسطی

یعنی نیازی نیست که لزوما نقدی و به صورت کامل خریداری کنید. تعداد اقساط هم با توجه به انتخاب شماست. یعنی میتوانید تعیین کنید که در 10 قسط، 5 قسط و یا 20 قسط و... باشد.

2- خرید بدون پیش پرداخت

در سرای تل می توان گوشی را بدون پیش پرداخت خرید کرد. این مزیت یکی از بهترین ویژگی های سرای تل است.

3- تنوع بسیار زیاد محصولات

سرای تل، با توجه به فروش بسیار زیادی که دارد همواره در تلاش است تا تنوع محصولات خود را بالا نگه دارد و از طرفی هم جدیدترین محصولات برندها معتبر را درغرفه های خود جای میدهد.

4- فروش گوشی اورجینال و اصل

در سرای تل گوشی دست دوم و فیک فروخته نخواهد شد. تمامی گوشی های فروخته شده پلمپ بوده و هیچ دستکاری نشدند.

5-قیمت مناسب

قیمت های گوشی در سرای تل بسیار مناسب بوده و نسبت به مراکز دیگر قیمت پایین تری دارد.

6-خرید لوازم جانبی اصل و با کیفیت

بر خلاف برخی مراکز فروش گوشی که اصلا اهمیتی به کیفیت لوازم جانبی نمیدهند، در سرای تل حتی به لوازم جانبی هم توجه ویژه ای شده و محصولات جانبی که به شما عرضه خواهد شد تماما اورجینال و با کیفیت است.

7- فروش ویژه به پرسنل دادگستری، استانداری و محیط زیست

اگر جزو هر کدام از سازمان های گفته شده هستید، پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید و سرای تل را برای خرید گوشی انتخاب کنید. در حالت خرید قسطی قسط هر خرید از حقوق ماهیانه ثابت شما کسر می گردد.

در این مقاله سعی شد تا برخی مزیت های خرید گوشی از سرای تل را برای شما شرح دهیم. سرای تل تمامی روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 12 شب پذیرای قدم شما میهمانان گرامی خواهد بود.

چرا باید از سرای تل گوشی بخریم؟
سرای تل
مزیت های سرای تل
دلایل خرید گوشی از سرای تل