آشنایی با فروشگاه سرای تل

www.sarayetel.com

درباره سرا تل

ما در فروشگاه اینترنتی سرای تل بر این باور هستیم که شما مشتریان گرامی نیز عضوی از خانواده سرای تل هستید و ما می‌توانیم با ارائه بهترین کالاها به شما ارتباطی پایدار و موثر داشته باشیم. تیم مجرب و متعهد فروشگاه سرای تل معتقد است که بزرگترین سرمایه مشتری است و نهایت تلاش خود را به کار برده تا از بالاترین سرمایه خود به بهترین نحو با ارائه خدماتی بی نظیر حفاظت نماید. از آنجا که بهره‌برداری از فناوری و ابزارهای نوین مهمترین نیاز همگان در عصر دیجیتال است، ما متعهد هستیم تا لوازم جانبی کامپیوتر و موبایلی که شما به دنبال آن هستید را با کیفیتی بی‌نظیر و بهترین قیمت به شما ارائه دهیم.

داستان سرای تل

سرای تل از سال ۱۴۰۲ و تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال فعالیت خود را آغاز نموده است. شروع فعالیت ما با فیدبک و بازخورد مثبتی از سوی مشتریان بوده، چرا که سرای تل متعهد به ارائه کالاهای اصل بوده و در صورت قرار دادن کالاهای کپی، به طور مشخص به مشتریان اعلام کرده است و این موضوع سبب شده تا به سادگی نیاز کاربران خود را بشناسد و به بهترین شیوه ممکن به آنها پاسخ دهد و رضایت آنان را جلب نماید. کیفیت و تضمین اصالت کالاهای عرضه شده (چه کالاهای اورجینال و چه کپی) در سرای تل از جمله مواردی است که باعث شده مشتریان با خاطری آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی بتوانند کالاهای مورد نظر خود را از ما خریداری نمایند.

چرا از سرای تل خرید کنیم؟

خرید کالا به صورت اینترنتی چند سالی است که در کشور عزیزمان ایران رواج یافته و همچنین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا به جای گشت و گذار در مراکز خرید به منظور پیدا کردن یک کالای خاص با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند، اما اعتماد کردن به سایت‌های تازه و نوپا چیزی است که ممکن است دغدغه بسیار بزرگی برای مشتریان باشد. به منظور ایجاد اعتماد و آسودگی خیال، فروشگاه سرای تل از سوی ارگان‌های دولتی مجوزی تحت عنوان اینماد دریافت نموده است که این مجوز نشانگر رسمی بودن و قابل اعتماد بودن یک سایت می‌باشد. با دریافت این نماد توسط هر فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید آن را یک فروشگاه قانونی بدانید و به راحتی از آن خرید کنید. در کنار دریافت این نماد، سرای تل نیز در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده و مجوزی تحت عنوان نماد ساماندهی را دریافت نموده است.